Mám radost, že jste tady

V první řadě bych vás chtěl přivítat na mém blogu a popřát naší společné cestě k informacím hodně štěstí, neutuchající inspiraci, zajímavé a nové vhledy. Přál bych si, aby vám zde publikované informace byly ku prospěchu, inspirovaly vás, popřípadě abyste si jimi alespoň zlepšili náladu.

Tento blog je o zjednodušení si konkrétních věcí, které nás běžně obklopují. Především o současných technických možnostech  a  postupech umožňující jednodušší a klidnější život. O životním postoji a myšlení moderního člověka. O nových věcech, které se  sice zdají složité a o ukázce toho, že to tak vlastně není. Tento blog je o tom, co mě dennodenně inspiruje a také naplňuje.

Jsem rád, že jste tady a bude mi potěšením vám výše zmíněný obsah  předat. Možná se i naladíme na stejnou vlnu, za což bych byl velice rád. Budu upřímně vděčný za každé Vaše postřehy a připomínky a rád se něco nového naučím taky od Vás.

Dušan Chlebík

Dušan je člověk, který má rád automatizaci a nové postupy. Jeho snahou je motivovat lidi k tomu, aby si v životě věci zbytečně nekomplikovali. Má rád svou práci, rodinu a je expertem v oblasti informačních technologií.

Je také autorem eBooku Tvorba dokumentů hlasem a eBooku Jak ve 3 krocích převést video nebo audio do textu.

Více o Dušanovi se dočtete tady >>