Mám radost, že jste tady

V první řadě bych vás chtěl přivítat na mém blogu a popřát naší společné cestě k informacím hodně štěstí, neutuchající inspiraci, zajímavé a nové vhledy. Přál bych si, aby vám zde publikované informace byly ku prospěchu, inspirovaly vás, popřípadě abyste si jimi alespoň zlepšili náladu.

Tento blog je o zjednodušení si konkrétních věcí, které nás běžně obklopují. Především o současných technických možnostech  a  postupech umožňující jednodušší a klidnější život. O životním postoji a myšlení moderního člověka. O nových věcech, které se  sice zdají složité a o ukázce toho, že to tak vlastně není. Tento blog je o tom, co mě dennodenně inspiruje a také naplňuje.

Jsem rád, že jste tady a bude mi potěšením vám výše zmíněný obsah  předat. Možná se i naladíme na stejnou vlnu, za což bych byl velice rád. Budu upřímně vděčný za každé Vaše postřehy a připomínky a rád se něco nového naučím taky od Vás.

Dušan Chlebík

Dušan je člověk, který má rád automatizaci a nové postupy. Jeho snahou je motivovat lidi k tomu, aby si v životě věci zbytečně nekomplikovali. Má rád svou práci, rodinu a je expertem v oblasti informačních technologií.

Je také autorem eBooku Tvorba dokumentů hlasem a eBooku Jak ve 3 krocích převést video nebo audio do textu.

Více o Dušanovi se dočtete tady >>

 • Objevte, jak tvořit dokumenty hlasem a zjednodušte si Vaši každodenní práci

  Zadejte níže své jméno a e-mail, získáte pravidelnou dávku inspirace a také eBook

  Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Dušan Chlebík) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

  Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

  Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

 • Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budeme (Dušan Chlebík) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti technických rad a tipů v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o ochraně osobních údajů
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky